MISCELLANEOUS / Military Items / Pistol 15385149
nr 1538 5149
PISTOL
19th century, Märkt ELG, Belgium. Length: 18, 5 cm, wear.
1800-tal, Märkt ELG, Belgien. Längd: 18,5 cm
Condition: slitage
1000
SEK 1100
Monday May 1 2023
at 19:28:46
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr